O firmie Kontakt

Zadaszenia szklane, wiatrołapy, świetliki

Ogrody zimowe
Zadaszenia szklane - wiatrołapy

TECHPOL - p.h.u,
Zdzisław Pawłowicz,
ul. Kiekrz, ul. Starzyńska 26,
62-080 Tarnowo Podgórne,
Tel. kom: 608 298 774,
e-mail: kontakt@techpolphu.pl
 

Zadaszenia Przy produkcji naszych świetlików, wiatrołapów oraz zadaszeń szklanych wykorzystujemy sprawdzone metody, całą specjalistyczną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie z zakresu stolarki aluminiowej. Stosujemy również nowoczesne techniki obróbki metali, między innymi gięcia profili, cięcia oraz spawania. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, starając się sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Dbamy o dostosowanie konstrukcji pod kątem estetycznym, jak i technicznym.

Korzystamy z innowacyjnych systemów aluminiowych ALIPLAST IMPERIAL i ALIPLAST ECONOLINE, które znajdują się również w innych naszych realizacjach (drzwi, okna, ogrody zimowe, fasady). Używamy również elementów niesystemowych, wśród których wymienić można kształtowniki aluminiowe oraz stalowe nabyte w sprawdzonych hurtowniach metali. Do stworzenia poszyć konstrukcji wykorzystujemy między innymi tafle szklane. W niektórych przypadkach korzystamy z poliwęglanu komorowego bądź litego, płyt akrylowych.

Odpowiednie połączenie elementów tworzy ciekawe zadaszenia:

  • szklane,
  • wiatrołapy,
  • daszki.
Stanowią prawdziwie nowoczesne rozwiązanie.

Nasze konstrukcje są stabilne i zapewniają optymalną ochronę przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. Wiatrołapy zwiększają komfort cieplny i przyczyniają się do mniejszego wychłodzenia pomieszczeń, zaś zadaszenia szklane świetnie zabezpieczają przed opadami. Konstrukcje odznaczają się ponadto stosunkowo dużą lekkością, co jest zasługą odpowiedniego doboru materiałów.

Dodatkowym atutem są ich walory estetyczne. Doskonale prezentują się zarówno przy domach jednorodzinnych, blokach mieszkalnych, jak i obiektach firm czy użyteczności publicznej. Istnieje możliwość dopasowania ich do nowoczesnego, jak i tradycyjnego stylu elewacji. Precyzyjne wykonanie oraz wysokiej klasy materiały sprawiają, że konstrukcje przez wiele lat zachowują idealny wygląd, poza tym są łatwe do utrzymania w czystości.

[1] [2] [3]

Wiatrołap przed wejściem do budynku wielorodzinnego
Wiatrołap z witrażami
Wiatrołap z witrażami
Drzwi z zadaszeniem szklanym
Drzwi + daszek ze szkła
Zadaszenie + drzwi
Zadaszenie + drzwi cz.2
Daszek łukowy
Zabudowa wejścia
 
Home  |  O firmie  |  Oferta  |  Kontakt